Ebook-“Jungista”

Jednym z nowych projektów zainicjowanych w roku 2013, w ramach działań zmierzających w kierunku wyniesienia naszego serwis JungPoland.org w nowy wymiar funkcjonowania, jest przygotowanie do druku nowej serii eKsiążek pod wspólnym tytułem 'JUNGISTA'. Mamy nadzieję, że w ten sposób rozpoczynamy nowy rozdział w historii polskiego piśmiennictwa jungowskiego i psychoanalitycznego.

Książki te wyróżniać się będą od innych m.in. tym, że będą łatwo dostępne w sprzedaży online (zastosowaliśmy najprostrzy i dostępny na całym świecie system płatności PayPal), będą ukazywały się regularnie i będą wyróżniały się od zwykłych książek z tego zakresu bardzo niską ceną. Ich edycja będzie kilkanaście razy szybsza od klasycznych książek, więc będziemy mogli przygotować dla Was nawet dwie lub więcej pozycji rocznie, a przeczytać będziecie je mogli wszędzie - na waszych smartfonach, tabletach, laptopach i innych komputerach.

Dlaczego JUNGISTA jest odpłatny?

Nasz serwis jest tworzony od lat przez grupkę zapaleńców, którzy nieodpłatnie wykonują całość prac przy serwisie, aby przygotować dla Was najlepszy możliwy materiał. Ale to nie wszystko. Grupa ta ponosi także wszelkie koszty utrzymania portalu - opłatę domeny, za serwer itd. Aby więc ułatwić Portalowi istnienie i realizowanie systematyczne kolejnych projektów zdecydowaliśmy się na wprowadzenie symbolicznych opłat za materiały książkowe przygotowywane przez redakcję. Chcielibyśmy aby każda osoba dokonująca zakupu naszych książek wiedziała, że poprzez to wspiera rozwój serwisu i pomaga redakcji rozwijać serwis tak, aby spełniał z każdym dniem większe oczekiwania naszych Czyteników.

Dziękujemy i zapraszamy do lektury książek z serii JUNGISTA!

Andrzej Kuźmicki
Redaktor Naczelny PPPA